Kreator stron internetowych Home.pl

Kreator stron internetowych Home.pl

Home.pl to jeden z bardziej popularnych kreatorów stron internetowych. Zapewnia on użytkownikom możliwość darmowego 14-dniowego okresu testowego, dzięki czemu można bez zobowiązań go wypróbować. Generator ten zapewnia dostęp do ponad 140 profesjonalnych szablonów graficznych, które każdy użytkownik może modyfikować w dowolny sposób.

Home.pl zapewnia również możliwość kreowania własnych pomysłów graficznych, dla osób uzdolnionych w tym kierunku. Strony utworzone za pomocą tego kreatora, są responsywne to znaczy, że witryna jest czytelna na różnych rozdzielczościach ekranu. Profesjonalny wygląd strony zarówno na komputerze, tablecie jak i telefonie stał się w dzisiejszych czasach obowiązkiem. Kreator dostępny jest dla użytkowników w polskiej wersji językowej.

Oferta Home.pl

Kreator stron internetowych Home.pl posiada blisko 140 darmowych szablonów do wykorzystania. Zawsze możemy skorzystać z 14 dniowego okresu próbnego. W pakiecie kreatora stron Home znajdziemy:

30 darmowych szablonów w najtańszym pakiecie
Technologia 'Przeciągnij i upuść'
Integracja z mediami społecznościowymi

Szablony na Home.pl

szablony home.pl

Cennik Home.pl

Pakiety w cenie promocyjnej kształtują się od 7 do 15 złotych netto miesięcznie przez rok czasu. Do dyspozycji otrzymujemy własną skrzynkę email (od 50-500 GB), narzędzia takie jak: Brand24, Freshmail czy Fotolia.

cennik home.pl

Tworzenie strony za pomocą kreatora Home.pl

Zobacz film na YouTube i dowiedz się jak działa kreator stron internetowych od Home.pl

Oceń post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *