GetResponse – kreator witryn www

GetResponse – kreator witryn www

GetResponse to polska platforma służąca do marketingu w sieci. Oprócz narzędzi mailingowych oferuje także profesjonalny i prosty w obsłudze kreator stron internetowych. Za jego pomocą można stworzyć wymarzoną stronę nawet w 5 minut!

Kreator od GetResponse posiada edytor „przeciągnij i upuść”, co powoduj że każdy poradzi sobie ze stworzeniem strony WWW – nie musisz być programistą!

Na uwagę zasługuje również fakt że z kreatora stron od GetResponse korzystać można całkowicie za darmo!

Kreator stron GetResponse

GetResponse to rozbudowane narzędzie służące głównie marketingowi internetowemu. Wraz z narzędziami mailingowymi, użytkownik może stworzyć swoją stronę za pomocą darmowego kreatora stron www.

Ciekawym produktem GetResponse jest kreator stron www. Witrynę stworzyć w nim można na różne sposoby. Najprostszy to wybranie gotowego szablonu dostosowując go do swoich potrzeb. Użytkownik ma możliwość skorzystania z masy istniejących rozwiązań. Aby uprościć pracę motywy pogrupowane są według popularnych kategorii. Niezależnie czy zajmujesz się sportem, finansami czy też motoryzacją, w GetResponse znajdziesz bardzo dużo gotowych templatek.

Stronę w kreatorze GetResponse można również stworzyć za pomocą wizualnego edytora „drag & drop” od zera. Tworzysz stronę w intuicyjny sposób i masz podgląd na żywo efektów swoich prac.

Nowatorskim rozwiązaniem w GetResponse jest skorzystanie ze sztucznej inteligencji, która zaprojektuje i wygeneruje stronę w kilka chwil. Odpowiadasz na kilka pytań, ustalasz preferencje wizualne i GOTOWE! Za kilka chwil jesteś posiadaczem pięknej unikalnej witryny.

Niezależnie od wybranej metody tworzenia, GetResponse umożliwia pełną personalizację strony. Użytkownik może dostosować kolory, czcionki czy też zmieniać układ elementów za pomocą kilku kliknięć, a efekty swoich prac widoczne są natychmiast w edytorze wizualnym.

Cennik GetResponse

GetResponse oferuje 4 plany marketingowe które dopasowane są do twoich potrzeb i pozwolą Ci rozkręcić biznes. Pełna oferta znajduje się poniżej:

Sprawdź ofertę na stronie GetResponse

Plany w GetResponse to:

 • FREE – od 0zł / m-c
 • BASIC – od 41zł /m-c,
 • PLUS – od 163,18zł / m-c,
 • PROFESSIONAL – od 310,78zł / m-c

GetResponse oferuje narzędzia już od 0zł. Pierwszy plan jest darmowy na strat. Oferuje m.in. Newslettery bez limitu, 1 landing page, Kreator stron WWW, własną domenę, Formularze zapisu. Cena zmienna będzie zależnie ile kontaktów wybierzemy.

Jeśli narzędzia które oferowane są w bezpłatnym pakiecie będą dla Ciebie niezbyt niewystarczające, możesz zdecydować się na wyższe i droższe subskrypcje, posiadające znacznie więcej funkcjonalności.

Jakie funkcjonalności posiada GetResponse?

Oto podstawowa lista funkcjonalności dostępnych dla klientów GetResponse:

 • Pakiet e-mail marketingowy – zaplanuj strategię i pozyskaj odbiorców,
 • Kreator stron www – stwórz stronę w kilka minut,
 • Marketing Automation – do obsługi skomplikowanych kampanii,
 • Webinary – spotkania online,
 • Autorespondery – automatyczne odpowiadanie rozmówcy,
 • Formularze,
 • Ankiety,
 • Zarządzanie bazą adresową,
 • Statystyki i optymalizacja
 • Narzędzie „przeciągnij i upuść” – do łatwego projektowania wiadomości i stron www,
 • Integracje API

Zalety GetResponse

Darmowe
Interfejs po polsku
Wbudowany certyfikat SSL
Masa gotowych szablonów
Przyjazne SEO
Integracja z narzędziami do marketingu

GetResponse – czy warto?

GetResponse to rozbudowany zestaw narzędzi do marketingu internetowego, który wykorzystany może być w branży e-commerce i nie tylko.

Platforma GetResponse posiada masę funkcjonalności – wszystko co potrzeba w marketingu internetowym. Znajdziemy tam możliwość tworzenia landing page z masą gotowych szablonów, czytelny interfejs, wbudowany CRM, funkcje marketing automation, webinary i wiele więcej.

GetResponse idealnie sprawdzi się dla większych oraz mniejszych przedsiębiorstw. Na uwagę zasługuje również fakt że poziom dostarczalności plasuje się wysoko, bo aż 99%.

Platforma marketingowa GetResponse cieszy się w Internecie wysokimi opiniami i ocenami. Klienci chwalą sobie wachlarz możliwości jakie oferuje GetResponse, ale również niezawodność oraz wsparcie z działu technicznego GetResponse. Zachęcamy do wypróbowania!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.