Kreator stron internetowych WebWave

Kreator stron internetowych WebWave

WebWave to zdaniem wielu użytkowników najlepszy darmowy kreator stron www. Kreator ten jest bardzo intuicyjny, pozwalający na dość elastyczne zarządzanie poszczególnymi elementami strony. Usługa w bezpłatnej wersji udostępnia użytkownikom nieograniczoną przestrzeń dyskową, jak również transfer danych oraz jedną skrzynkę mailową.

WebWave umożliwia tworzenie witryn internetowych w polskiej wersji językowej. Wadą darmowej wersji kreatora jest obecność reklam pojawiających się na utworzonych za jego pomocą stronach. W celu pozbycia się ich należy wykupić pakiet premium generator stron WebWave.

Oferta Webwave

W ofercie Webwave CMS znajdziemy możliwość darmowego przetestowania kreatora z zachowaniem pełnej funkcjonalności narzędzia. Oczywiście jak każda darmowa wersja kreatora zawiera w sobie reklamy producenta i nie możemy korzystać w tym planie z własnej domeny. Oferta Webwave jest korzystna z tego względu, że zawsze możemy z niej zrezygnować, nawet jeśli opłacimy hosting czy wykupimy inną usługę. Zawsze przysługuje nam gwarancja 30 dniowego zwrotu pieniędzy.

Aby uzyskać możliwość podłączenia własnej domeny należy wykupić hosting w cenie 25 zł miesięcznie. Ponadto włączając hosting na Webwave posiadamy możliwość wykupienia domeny z końcówką .pl zupełnie za darmo. Posiadając własny hosting możesz wtedy założyć własną skrzynkę mailową, których ilość jest nieograniczona! W ofercie CMS Webwave znajdziemy wiele bardzo interesujących możliwości, które z pewnością usprawnią naszą prace w kreatorze oraz podniosą autorytet domeny.

Certyfikat SSL przy zakupie hostingu
Wybierając opcję z hostingiem, oprócz pełni korzystania z Kreatora Webwave otrzymujemy certyfikat SSL tzw. "kłódkę", która zabezpiecza nasze dane oraz dane naszych klientów przed wpadnięciem w niepowołane ręce.
Własna domena
Opłata za hosting Webwave umożliwia nam podpięcie własnej domeny. Jeśli chcesz uruchomić swoją stronę z końcówką .pl to możesz zarejestrować ją za darmo w cenie hostingu.
Korzystna umowa
Korzystając z Webwave CMS nie podpisujemy żadnej umowy. Nie wiążą nas żadne zobowiązania. Usługę opłacamy z miesiąca na miesiąc, a zrezygnować możemy w każdej chwili.
Brak limitu przepustowości i transferu danych
Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, ponieważ zapewnia nam kontynuację działania usługi, nawet w przypadku gdy strona zacznie się coraz bardziej rozrastać lub wrzucimy na serwer dużą ilość plików.
Korzystnie z Webwave na innym hostingu
Jeżeli nie chcesz korzystać z hostingu tego dostawcy, zawsze masz możliwość przeniesienia swojej strony na własny serwer. Koszt takiego rozwiązania wynosi 199 zł netto.

Cennik usług Webwave

Korzystanie z kreatora stron www Webwave jest bezpłatne. Darmowy plan umożliwia korzystanie z pełni funkcjonalności narzędzia. Jeśli natomiast chcemy pozbyć się reklam i podpiąć własną domenę, musimy zainwestować w płatne plany. Nie jest to ogromna cena, plany zaczynają się od 24 zł miesięcznie (aktualna promocja to -50% ceny zaczynają się od 12zł / m-c). Mamy w nich dostęp do funkcjonalnych narzędzi i nielimitowanego użytkowania serwera. Jeżeli tworzysz dla siebie i funkcjonalność kreatora Ci odpowiada, śmiało możesz wykupić wyższy plan, który usunie wszelkie reklamy ze strony i umożliwi korzystanie z własnej domeny.

Jakie funkcjonalności posiada kreator Webwave?

Możliwości jakie za sobą niesie korzystanie z Webwave CMS to przede wszystkim tworzenie responsywnych stron www, które w obecnych czasach są podstawą funkcjonowania dobrej strony internetowej. Dodatkowym autem korzystania z kreatora Webwave jest możliwość wykorzystania efektu Parallax, który tworzy wrażenie powstawania "głębi" podczas przeglądania strony. Korzystając z Webwave, możemy również tworzyć animacje, dzięki którym możemy pokazać treści na naszej stronie na wiele różnych sposobów. 

Tworzenie strony internetowej za pomocą kreatora Webwave odbywa się na pomocą funkcji "przeciągnij i upuść". W związku z tym nie musimy posiadać żadnej wiedzy na temat kodowania, a do stworzenia strony internetowej wystarczy nam trochę zmysłu estetycznego i wyczucia myszki. Kreator stron www oferuje możliwość dowolnej modyfikacji podstron oraz tworzenia ich nieograniczonej ilości. Dodatkowo Webwave CMS jest z integrowany z wieloma aplikacjami zewnętrznymi jak: 

Google Fonts
Dzięki tej integracji, możesz korzystać do wolu z ikon oferowanych przez firmę Google
Google Maps
Za pomocą tej aplikacji, możesz dodać lokalizację swojej firmy na stronie.
Integracja Facebook
Dzięki temu pluginowi, możesz połączyć swoją stronę z Fanpage'em na Facebook'u oraz dodać przycisk like.
Integracja YouTube
Ta wtyczka umożliwia dodawanie filmów z YouTube do naszej witryny.
Statystyki
Dzięki wbudowanej możliwości kreatora WebWave, możemy na bieżąco śledzić pozycję naszej witryny w Google oraz sprawdzać liczbę odwiedzin.

Integracje WebWave CMS 

Kreator WebWave umożliwia nam stworzenie sklepu internetowego, prowadzenia kampanii mailowych czy dodawania płatności. Co ciekawe istnieje również możliwość połączenia naszej strony z zewnętrznymi serwisami jak ZnanyLekarz.pl

Integracja z Shopify
WebWave oferuje możliwość połączenia naszej strony z zewnętrznym dostawcą rozwiązania sklepu internetowego.
Integracja Płatności
Korzystając z tego systemu, możemy uruchomić opcję płatności na naszej witrynie. WebWave CMS posiada możliwość integracji z płatnościami Przelewy24
Integracja LiveChat
Jeśli chcesz mieć większy kontakt ze swoimi klientami możesz zainstalować plugin, który umożliwi Ci integrację swojej witryny z LiveChatem.

Tworzenie strony w Kreatorze WebWave

Chcesz dowiedzieć się więcej na odnośnie tego kreatora? Obejrzyj poniższy film na YouTube:


2 Replies to “Kreator stron internetowych WebWave”

  1. W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo w sieci jest bardzo ważne, dlatego dobrze, że webwave oferuje certyfikat SSL, który zapewnia bezpieczeństwo stronie internetowej. Oprócz tego można od 0 zbudować swoją własną stronę i nie trzeba do tego dużej wiedzy.

  2. WebWave daje nam nie tylko wiele szablonów i gotowych rozwiązań, ale pomaga na każdym kroku. Jeśli coś jest nie jasne, zawsze można napisać do obsługi i chętnie pomagają rozwiązać nawet drobnostki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.