IM Creator – popularny kreator stron internetowych

IM Creator – popularny kreator stron internetowych

IM Creator pozwala na stworzenie funkcjonalnej strony internetowej w niezwykle łatwy sposób. Ten kreator to odpowiedni wybór dla osób, które nie chcą poświęcać dużo czasu na naukę oraz projektowanie strony. W szybki sposób można stworzyć np. wizytówkę firmy, nie przejmując się brakiem zdolności technicznych.

Kreator zapewnia ponad 70 bezpłatnych, profesjonalnie wyglądających szablonów, dzięki czemu można w nim tworzyć różnego rodzaju witryny. Istotną zaletą jest możliwość integracji strony z portalami społecznościowymi. Z generatora IM Creator skorzystało prawie 5 milionów użytkowników. Wadą opisywanego kreatora może okazać się dla niektórych użytkowników brak polskiej wersji językowej.

Oferta IM Creator

Tworzenie stron internetowych za pomocą IM Creator jest całkowicie bezpłatne. Strony www IM Creator są responsywne oraz przyjazne dla wyszukiwarki Google. Możemy również zintegrować naszą stronę internetową ze sklepem Woocommerce oraz utworzyć blog na tym skrypcie.

Tworzenie sklepu internetowego za pomocą IM Creator, również jest darmowe. Co ciekawe w ofercie tego dostawcy otrzymujemy darmowy hosting dla naszej witryny! Nie ma również ograniczeń co do objętości witryny. Możemy zbudować stronę www z nawet 1000 podstronami.

Do aktualizacji naszej witryny, dodawania nowych postów czy zdjęć nie musimy mieć dostępu do komputera. Za pomocą aplikacji XPRS, możemy dokonać zmian z poziomu telefonu. Dodatkowo IM Creator oferuje Konto Premium dla studentów, artystów oraz działalności niekomercyjnych zupełnie za darmo!

Cennik usług IM Creator

cennik im creator

W ofercie IM Creator posiadamy plan darmowy, który obejmuje:

bezpłatny hosting
podłączenie własnej domeny
brak reklam!

Plan Premium jest podobny do planu darmowego, obejmuje jednak dodatkowe wsparcie techniczne. Natomiast dla Webmasterów i agencji reklamowych IM Creator oferuje licencje WhiteLabel, dzięki czemu mogą tworzyć strony internetowe pod własną marką.

Szablony IM Creator

Zobacz jak stworzyć stronę na IM Creator w kilka minut!

Obejrzyj film na YouTube i dowiedz się jak stworzyć stronę za pomocą kreatora stron www. Korzystałeś już z IM Creator? Podziel się opinią z innymi.

 


One Reply to “IM Creator – popularny kreator stron internetowych”

  1. W IM Creator możemy stworzyć stronę internetową w kilka minut, a do tego jest to strona responsywna, czyli wyświetlana na każdym urządzeniu! Jest to niesamowite jak łatwo w dzisiejszych czasach zaistnieć w internecie i wypromować swoją firmę czy też usługi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.