Kreator stron internetowych Home.pl

Kreator stron internetowych Home.pl

Home.pl to jeden z bardziej popularnych kreatorów stron internetowych. Zapewnia on użytkownikom możliwość darmowego 14-dniowego okresu testowego, dzięki czemu można bez zobowiązań go wypróbować. Generator ten zapewnia dostęp do ponad 78 profesjonalnych szablonów graficznych, które każdy użytkownik może modyfikować w dowolny sposób.

Home.pl zapewnia również możliwość kreowania własnych pomysłów graficznych, dla osób uzdolnionych w tym kierunku. Strony utworzone za pomocą tego kreatora, są responsywne to znaczy, że witryna jest czytelna na różnych rozdzielczościach ekranu. Profesjonalny wygląd strony zarówno na komputerze, tablecie jak i telefonie stał się w dzisiejszych czasach obowiązkiem. Kreator dostępny jest dla użytkowników w polskiej wersji językowej.

Oferta Home.pl

Kreator stron internetowych Home.pl posiada blisko 78 darmowych szablonów do wykorzystania. Zawsze możemy skorzystać z 14 dniowego okresu próbnego. W pakiecie kreatora stron Home znajdziemy:

30 darmowych szablonów w najtańszym pakiecie
Technologia 'Przeciągnij i upuść’
Integracja z mediami społecznościowymi

Szablony na Home.pl

szablony home.pl

Cennik Home.pl

Pakiety w cenie promocyjnej kształtują się od 110,70 do 221,40 złotych brutto rocznieDo dyspozycji otrzymujemy podstrony (od 20-500), Hosting, gotowe 78 szablony, ponad 100 gotowych elementów strony, funkcje bloga, narzędzia takie jak: Brand24, Freshmail czy Fotolia.

Tworzenie strony za pomocą kreatora Home.pl

Zobacz film na YouTube i dowiedz się jak działa kreator stron internetowych od Home.pl


2 Replies to “Kreator stron internetowych Home.pl”

  1. Już w najtańszym pakiecie mamy do wyboru aż 30 szablonów, więc każdy znajdzie coś dla siebie! W droższych ofertach jest jeszcze więcej przydatnych funkcji, dlatego jeśli chcesz aby twoja strona była profesjonalna warto zainwestować więcej.

  2. Całą stronę możemy założyć bez pisania nawet linijki kodu. Wszystko możemy przenosić za pomocą odpowiednich opcji graficznych przycisków. Polecam tworzenie stron w home.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.